Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Wykończenia wnętrz Piła

    Wpisując w internetową wyszukiwarkę wyrazy: wykończenia wnętrz Piła można trafić na olbrzymią ilość firm remontowych Piły, zapewniających profesjonalne i gruntowne wykończenia wnętrz. Niezwykle ważne pytanie, jakie zadają sobie wszyscy poszukujący takiej firmy w Pile, to takie – jaką z nich wytypować. Jeśli zawitali Państwo na stronę www naszego przedsiębiorstwa, Wasze dylematy zostały rozwiane. Jesteśmy świetną firmą w Pile, zajmującą się kompleksowo i fachowo wykończeniami wnętrz. Profesjonalne wykończenia wnętrz w Pile, Jaką firmę wykonującą wykończenia wnętrz Piły polecacie? Dobra firma wykończenia wnętrz Piła, Dobre wykończenia wnętrz Piła

    Polecamy również