Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Wykończenia mieszkań Piła

    Przy przeprowadzaniu remontów mieszkań, bardzo istotne jest jego wykończenie. W związku z tym, że wykończenia mieszkań Piła zapewnia w bardzo wielu przedsiębiorstwach remontowych, koniecznie trzeba dowiedzieć się o nich jak najwięcej i zapoznać się z ich robotami. Nasza wieloletnia praktyka przy realizowaniu wykończeń mieszkań sprawia, że jesteśmy jedną z najlepszych firm w Pile, które mogą zaoferować rzetelne i kompleksowe prace związane z wykończeniem wnętrz. Atrakcyjne ceny, profesjonalna brygada pracowników, oraz wykorzystywanie dobrej jakości materiałów – to olbrzymie zalety naszej firmy Piły. Profesjonalne wykończenia mieszkań w Pile, Którą firmę wykończeniową Piły wybrać? Dobra firma od wykończenia mieszkań Piła, Profesjonalne wykończenie mieszkań Piła

    Polecamy również