Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Wykończenia Piła

    Dlatego, że wykończenia Piła realizuje w bardzo wielu różnych przedsiębiorstwach remontowych, warto nieco wcześniej zasięgnąć o nich informacji. Jesteśmy jedną z najlepszych firm Piły, która trudni się ogólnymi remontami i wykończeniami pomieszczeń. Pokaźne remonty i wykończenia mieszkań, pomieszczeń biurowych i domków jednorodzinnych to dziedzina, w której czujemy się doskonale. Staranność, sumienność i konkurencyjne ceny to atuty naszej firmy, a rosnąca ilość usatysfakcjonowanych klientów to nasza najlepsza rekomendacja. Firma wykonująca wykończenia w Pile, Jaką firmę Piły polecacie do wykończeń? Dobra firma wykończeniowa Piły, Wykonywanie wykończeń Piła

    Polecamy również