Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Wykańczanie mieszkań Piła

    Każdy, kto chociaż raz realizował remont mieszkania w Pile świetnie wie, jak trudno jest znaleźć rzetelną firmę remontową, realizującą wykańczanie mieszkań w Pile. Mimo, że wykańczanie mieszkań Piła zapewnia w licznych firmach, wybranie tej najlepszej nie jest proste. Bardzo ważne w tym wyborze jest zwrócenie uwagi na jakość używanych przez firmę remontowo- budowlaną Piły surowców, umiejętności kadry pracowniczej, a dodatkową zaletą z całą pewnością będą niskie ceny. My spełniamy wszystkie wymienione kryteria, dzięki czemu uzyskaliśmy uznanie licznej grupy klientów Piły i staliśmy się najlepszą firmą trudniącą się wykańczaniem mieszkań w Pile. Profesjonalne wykańczanie mieszkań w Pile, Która firmę od wykańczania mieszkań Piły polecacie? Dobra firma wykańczanie mieszkań Piła, Sprawne i szybkie wykańczanie mieszkań w Pile

    Polecamy również