Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Usługi remontowo budowlane Piła

    Planujesz remont i szukasz dobrej ekipy w Pile? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Usługi remontowo budowlane Piła. Każdy, kto kiedykolwiek realizował remont swojego domu, mieszkania, czy biura świetnie wie, jak ogromnie istotny jest wybór profesjonalnej i rzetelnej firmy świadczącej usługi remontowo budowlane. Ponieważ usługi remontowo budowlane Piła oferuje w przeróżnych firmach remontowo budowlanych, każdy z szukających właśnie takiego przedsiębiorstwa powinien zaznajomić się z realizacjami przez nie wykonanymi. Nasza firma z Piły świadcząca usługi remontowo budowlane wykonuje wszelkie prace profesjonalnie i sprawnie, oferując niskie ceny. Właśnie dzięki temu jesteśmy jedną z najlepszych firm w Pile świadczących usługi remontowo budowlane. Dobra firma świadcząca usługi remontowo budowlane w Pile, Jaką firmę remontowo budowlaną Piły polecacie? Firma remontowo budowlana Piła, Profesjonalne usługi remontowo budowlane w Pile

    Polecamy również