Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Usługi remontowe Piła

    Planujesz remont i poszukujesz najbardziej odpowiedniej firmy w Pile? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Usługi remontowe Piła. Sporo mieszkańców Piły rozważa, na jakim poziomie usługi remontowe Piła świadczy. Nim wytypują Państwo jedną z firm remontowych znajdujących się w Pile, przeporwadzających wszechstronne usługi w tym obszarze, zapoznajcie się Państwo z propozycją firm remontowych zamieszczonymi w sieci internetowej. W sieci odnajdą Państwo bardzo wiele takich przedsiębiorstw z Piły, wykonujących usługi remontowe. Nasze przedsiębiorstwo spośród pozostałych odznacza szybkość, szczegółowość, oraz przystępne ceny usług remontowych. Jeśli jeszcze nie zastanawiasz się, gdzie zgłosić się, by wyremontować mieszkanie, dom, czy biuro, zajrzyj na stronę www naszej firmy. Profesjonalne usługi remontowe w Pile, Dobra firma remontowa Piły, Jaką firmę remontową Piły polecacie? Najlepsze usługi remontowe Piła

    Polecamy również