Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Usługi budowlane Piła

    Jeśli szukasz firmy w Pile, który wykonuje profesjonalne usługi budowlane, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Jesteśmy polecaną firmą, która dzięki długoletniemu doświadczeniu i korzystaniu z nowej generacji narzędzi wykonuje usługi tanio, szybko i solidnie. Naszym celem jest zadowolenie odbiorcy. Dlatego też gorąco zachęcamy do Piły w celu odwiedzenia siedziby naszego zakładu! Piła usługi budowlane, usługi budowlane w Pile, po fachowca od usług budowlanych do Piły, zajmujemy się usługami budowlanymi w Pile, zakład usług budowlanych Piła

    Polecamy również