Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Układanie glazury Piła

    Szukasz ekipy z Piły która ułoży glazurę? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Układanie glazury Piła. Wszyscy, którzy chociaż raz remontowali kuchnię, czy łazienkę w swoim mieszkaniu lub domu jednorodzinnym, świetnie wiedzą jak istotne jest umiejętnie położenie glazury. Ponieważ układanie glazury Piła może zaproponować klientom w mnóstwie rozmaitych firmach remontowo-budowlanych, bardzo istotne jest dobre zapoznanie się tymi firmami i dokonanie wyboru tej najlepszej. Jeśli zadecydowaliście Państwo skorzystać z naszej firmy, znajdującej się w Pile, będziecie mieć pewność, że glazura w Waszym mieszkaniu, czy domku jednorodzinnym zostanie położona profesjonalnie, bez zbędnej zwłoki i sprawnie. Nasza wieloletnia praktyka w realizowaniu remontów powoduje, że jesteśmy mistrzami w układaniu glazury w Pile i zyskaliśmy szacunek mnóstwa klientów z Piły. Jaką firmę układającą glazurę w Pile polecacie? Dobra firma kładąca glazurę z Piły, Profesjonalne układanie glazury Piła, Szybkie i kompleksowe układanie glazury Piła

    Polecamy również