Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Tynkowanie Piła

    Przy remontowaniu własnego domu, albo mieszkania, szalenie ważnym elementem jest tynkowanie. Ponieważ tynkowanie Piła zapewnia w wielu firmach remontowych, wybór tej jednej nie jest łatwą sprawą. W jaki więc sposób wybrać tę najlepszą firmę? Warto zapoznać się z wcześniejszymi pracami wykonanymi przez te przedsiębiorstwa, zwrócić uwagę na ich fachowość i kompetencje pracowników, oraz jakość stosowanych surowców. Nasza firma spełnia wszystkie te warunki, a dodatkowo zapewnia atrakcyjne ceny, dzięki czemu zyskaliśmy miano najlepszej firmy trudniącej się tynkowaniem w Pile. Idealnym dowodem na to, jest ciągle rosnąca liczba zadowolonych klientów. Szybkie i sprawne tynkowanie Piła, Jaką firmę tynkarską Piły polecacie? Profesjonalne tynkowanie Piła, Dobra firma tynkarska w Pile

    Polecamy również