Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Tynki mineralne Piła

    Szukasz firmy w Pile wykonującej tynki mineralne? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Tynki mineralne Piła. Tynki mineralne są coraz bardziej znanym sposobem na zagwarantowanie prawidłowej wentylacji i ograniczenia wilgotności w czterech ścianach domów. Ponieważ tynki mineralne Piła może zaoferować w bardzo wielu przedsiębiorstwach remontowych, bardzo trudno jest wybrać to przedsiębiorstwo, która tynki mineralne kładzie rzetelnie i szybko. My spełniamy te kryteria, dzięki czemu zyskaliśmy renomę wśród bardzo wielu klientów i stała się jedną z lepszych firm które kładą tynki mineralne w Pile. Profesjonalne kładzenie tynków mineralnych w Pile, Dobra firma z Piły tynki mineralne, Jaką firmę z Piły polecacie do wykonania tynków mineralnych? Tynki mineralne Piła szybko i sprawnie

    Polecamy również