Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Tynki maszynowe Piła

    Szukasz firmy w Pile wykonującej tynki maszynowe? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Tynki maszynowe Piła. Z uwagi na swoje zalety praktyczne, dużą popularnością mogą pochwalić się ostatnio tynki gipsowe, w tym maszynowe. Tynki maszynowe znakomicie sprawdzają się mieszkaniach, domkach jednorodzinnych, czy biurach, szczególnie tych, gdzie znajdują się spore obszary ścian i sufitów. Jeżeli jesteś zainteresowany, w jakich firmach remontowo-budowlanych tynki maszynowe Piła może Ci zaoferować – znakomicie trafiłeś! Nasze przedsiębiorstwo w sumienny i zawodowy sposób, a w dodatku w konkurencyjnych cenach wykona tynki maszynowe w Pile. Dzięki temu pozyskaliśmy uznanie bardzo wielu klientów z Piły i zostaliśmy nazwani najlepszą firmą w Pile trudniącą się tynkami maszynowymi. Dobrze wykonane tynki maszynowe Piła, Jaką firmę z Piły wykonującą tynki maszynowe polecacie? Profesjonalne tynki maszynowe w Pile, Najlepsze tynki maszynowe w Pile

    Polecamy również