Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Tynki gipsowe Piła

    Tynki gipsowe są najczęściej stosowanymi tynkami w mieszkaniach , czy domach. Ich olbrzymią zaletą jest to, że są w stanie utrzymać w pomieszczeniach pozytywny dla człowieka mikroklimat. Dzieje się tak za sprawą tego, że tynk gipsowy chłonie wilgoć z wnętrza pomieszczenia, a oddaje ją, gdy jest zbyt sucho. Warto więc zastanowić się nad zastosowaniem tynków gipsowych w swoim mieszkaniu, albo domu. Jeśli zastanawiasz się, w której firmie tynki gipsowe Piła zapewnia, doskonale trafiłeś! Nasza firma ma długoletnie doświadczenie w remontowaniu pomieszczeń w Pile tynkami gipsowymi. W dodatku posiadamy profesjonalną ekipą pracowników i realizujemy nasze usługi w niskich cenach. Dzięki temu zyskaliśmy uznanie wielu klientów z Piły. Dobra firma z Piły wykonująca tynki gipsowe, Którą firmę w Pile polecacie do tynków gipsowych? Szybkie i sprawne nakładanie tynków gipsowych Piła, Najlepsze tynki gipsowe Piła

    Polecamy również