Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Tynki cementowe Piła

    Tynki cementowe są bardzo często wykorzystywanymi przy wykańczaniu ścian w domach i mieszkaniach. Tynki tego typu, za sprawą swojej trwałości, tworzą świetne podłoże pod gładzie, lub tynki mineralne. Kładzenie tynków cementowych wymaga sprawności i dużego doświadczenia. Jeśli zastanawiasz się, w jakiej firmie tynki cementowe Piła może zagwarantować, rewelacyjnie trafiłeś! Naszą firmę charakteryzuje pełen profesjonalizm, skrupulatność i długoletnie doświadczenie w kładzeniu tynków cementowych w Pile. W dodatku oferujemy swoje usługi w bardzo konkurencyjnych cenach, dzięki czemu szanuje nas wielka liczba klientów z Piły. Najlepsza firma z Piły wykonująca tynki cementowe, Dobre tynki cementowe w Pile, Jaką firmę z Piły polecacie do tynków cementowych? Wysokiej jakości tynki cementowe Piła

    Polecamy również