Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Stany surowe Piła

    Jeżeli zamierzasz przeprowadzić budowę domu, na pewno poszukujesz firmy budowlanej, która umiejętnie i bez zbędnej zwłoki doprowadzi Waszą budowę do stanu surowego. Wpisując w internetową wyszukiwarkę frazę: stany surowe Piła, wyszukają Państwo bardzo wiele przedsiębiorstw z Piły, które zajmują się budowaniem domów jednorodzinnych do stanu surowego. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się już od bardzo dawna budowaniem domów jednorodzinnych w Pile i doprowadzaniem ich do stanu surowego. Wybierając nas masz pewność, że stan surowy, do jakiego doprowadzimy budowę Twojego domu jednorodzinnego będzie wykonany fachowo i solidnie. Wszystko to powoduje, że jesteśmy uważani za jedną z najlepszych firm z Piły, która w najlepszy sposób doprowadza budowy domów do stanu surowego. Stany surowe budynków Piła, Jak wybrać wykonawcę stanu surowego z Piły? Dobra firma wykonująca stany surowe budynków w Pile, Profesjonalna firma budowlana wykonująca stany surowe budynków Piła

    Polecamy również