Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Stan surowy Piła

    Szukasz firmy z Piły robiącej stan surowy? Świetnie trafiłeś - zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Stan surowy Piła. Stan surowy budynku to określenie, które jest doskonale znane tym, którzy przeprowadzają, lub planują budowę własnych czterech kątów. Przeprowadzając taką budowę trzeba zlecić jej wykonanie fachowej i sprawdzonej firmie, dzięki czemu będą mieli Państwo pewność, że wszelkie prace zostaną zrealizowane w zgodzie z Waszymi oczekiwaniami. Wpisując w internetową wyszukiwarkę słowa: stan surowy Piła wyszukają Państwo mnóstwo firm, które zrealizują budowę domu do stanu surowego. Jeżeli wybierzecie naszą firmę będziecie mieć gwarancję, że wykonane roboty doprowadzające do stanu surowego budynku będą zrealizowane rzetelnie i szybko. Nasze wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana ekipa pracowników sprawiają, że w Pile jesteśmy uznawani za najlepszą firmę w doprowadzaniu budynków do stanu surowego. Stan surowy budynku w Pile, Jak wybrać wykonawcę stanu surowego w Pile? Dobra firma z Piły która doprowadzi budowę do stanu surowego, Stan surowy Piła - szybko i solidnie

    Polecamy również