Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Rygipsy Piła

    Nasza firma znajduje się jest na obszarze Piła i zapewnia ogólne i profesjonalne remonty, także z wykorzystaniem rygipsów. Nasze kilkuletnie doświadczenie w temacie montażu konstrukcji rygipsowych to ogromny walor naszego przedsiębiorstwa. Wszelkie remonty w Pile z wykorzystaniem rygipsów wykonujemy szybko i fachowo. A wszystko to dzięki długoletniej praktyce i zastosowaniu bardzo dobrej jakości surowców. Stale rosnąca liczba usatysfakcjonowanych klientów utwierdza nas w przekonaniu, że należymy do jednych z najlepszych, jeśli chodzi o rygipsy w Pile. Szybkie i sprawne montowanie rygipsów w Pile, Polecana firma zajmująca się rygipsami Piły-, Montaż rygipsów Piła, Montowanie rygipsów w Pile

    Polecamy również