Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Roboty wykończeniowe Piła

    Poszukujesz firmy wykonującej roboty wykończeniowe Piły? Znakomicie trafiłeś - zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Roboty wykończeniowe Piła. Szalenie ważnym elementem budowania domu, lub remontu mieszkania są roboty wykończeniowe. Jeżeli jesteś w trakcie poszukiwania firmy w Pile, i chcesz wiedzieć, w jakiej firmie roboty wykończeniowe Piła zapewnia, wspaniale trafiliście. Nasza firma przeprowadza wszelkie roboty wykończeniowe w Pile, tak klasyczne i typowe prace, jak i bardzo wyszukane i trudne roboty wykończeniowe. Każdą pracę traktujemy bardzo poważnie i świadczymy je bardzo fachowo i szybko. Profesjonalna firma wykonująca roboty wykończeniowe w Pile, Jaką firmę Piły polecacie do robót wykończeniowych? Dobra i solidna firma od robót wykończeniowych Piła, Rzetelne i solidne roboty wykończeniowe w Pile

    Polecamy również