Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Remonty mieszkań Piła

    Planujesz remont mieszkania i szukasz najbardziej odpowiedniej firmy w Pile? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Remonty mieszkań Piła. Dlatego, że remonty mieszkań Piła oferuje w wielu różnych firmach, koniecznie trzeba dobrze dowiedzieć się, która z nich jest najlepsza. Rzetelność, rewelacyjna jakość stosowanych materiałów i przystępne ceny – to cechy firmy remontowej z Piły, którą z pewnością warto wybrać. Nasza firma znajdująca się w Pile, urzeczywistnia te warunki, a długoletnie doświadczenie w przeprowadzaniu remontów mieszkań powoduje, że pozyskaliśmy bardzo dużo zadowolonych klientów, którzy bardzo chętnie polecają nas swoim znajomym i rodzinie. Gdzie przeprowadzić remont mieszkania w Pile? Profesjonalne remonty mieszkań Piła, Kompleksowe remonty mieszkań w Pile, Firma Piły wykonująca remonty mieszkań

    Polecamy również