Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Remonty łazienek Piła

    Chcesz zrobić remont łazienki i poszukujesz najlepszej ekipy w Pile? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Remonty łazienek Piła. W sieci www znaleźć można dużo przeróżnych firm Piły, które realizują remonty łazienek. Dla każdego, kto szuka właściwej firmy remontowej w Pile, ważne jest aby wybrać tą, która zrealizuje remont łazienki bardzo szybko, fachowo i w konkurencyjnej cenie. Właśnie takie kryteria spełnia nasze przedsiębiorstwo. Od bardzo dawna realizujemy remonty łazienek w Pile i dzięki temu zyskaliśmy renomę wśród wielu klientów. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty, dzięki której dowiecie się, w której firmie remonty łazienek Piła gwarantuje na wysokim poziomie. Profesjonalne remonty łazienek w Pile, Jaką firmę wykonującą remonty łazienek Piły wybrać? Dobrze wykonane remonty łazienek w Pile, Kompleksowy remont łazienki Piła

    Polecamy również