Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Remonty cennik Piła

    Planując realizowanie remontu domu jednorodzinnego, mieszkania, czy biura w Pile, często nie mamy pojęcia jaki wydatek trzeba ponieść, żeby odnowić nasze pomieszczenie. Wprowadzając w wyszukiwarkę internetową słowa: remonty cennik Piła znajdą Państwo cała masę przedsiębiorstw remontowych z Piły, gwarantujących swoje usługi. Jeżeli przeglądacie naszą witrynę internetową, oznacza to, że świetnie trafiliście. Nasza firma zrealizuje każdy remont w Pile niezwykle kompetentnie i w niskich cenach. Ceny remontu w Pile, Jaka jest cena remontu w Pile? Konkurencyjne ceny remontów w Pile, Cena remontu wykonana przez firmę Piły

    Polecamy również