Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Remonty budowlane Piła

    Doskonałe i fachowe remonty budowlane w Pile wykonujemy bardzo szybko i kompleksowo, a jednocześnie w dobrych cenach. Nasze długoletnie doświadczenie w zakresie remontów budowlanych przeprowadzanych na obszarze Piły sprawia, że zdobyliśmy mnóstwo usatysfakcjonowanych klientów. Wpisując w wyszukiwarkę internetową wyrazy: remonty budowlane Piła z całą pewnością trafią Państwo na naszą witrynę internetową. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych kompleksowych usług. Kompleksowe remonty budowlane w Pile, Gdzie przeprowadzić remonty budowlane w Pile? Polecamy remonty budowlane Piły, Dobre remonty budowlane Piła

    Polecamy również