Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Remonty Piła

    Jeśli szukasz profesjonalnej i fachowej firmy remontowej, która przeprowadzi remonty w Pile, kompleksowy remont mieszkania, domku jednorodzinnego, czy biura – wystarczy, że w internetową wyszukiwarkę wprowadzisz frazę remonty Piła. Właśnie dzięki temu niezwykle jasno i bezzwłocznie znajdą Państwo świetną i właściwą firmę zajmującą się remontami na obszarze Piły. Strona internetowa, którą w tej chwili Państwo widzą z pewnością okaże się użyteczna przy dokonywaniu wyboru takiej firmy Piły. Przejrzyj ofertę naszej firmy i upewnij się, że remonty Piła świadczy na bardzo dobrym poziomie. Firma remontowa w Pile, Profesjonalne remonty w Pile, Kompleksowe remonty Piła, Firma remontowa Piły

    Polecamy również