Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Remont łazienki Piła

    Jeśli chcesz zrobić remont łazienkiw Pile, bezwzględnie odszukaj sprawdzoną i wykwalifikowaną firmę remontową Piły, za sprawą której remont łazienki zostanie przeprowadzony rzetelnie i sprawnie. Ponieważ remont łazienki Piła może Ci zapewnić w rozmaitych firmach remontowych, bardzo trudno jest wybrać tę jedną firmę, która spełni wszelkie Twoje wymagania. Na co, więc trzeba zwrócić uwagę? Szczególnie warto zapoznać się z pracami realizowanymi przez to przedsiębiorstwo i umiejętnościami pracowników. My spełniamy te wymagania, a dodatkowo wykonujemy nasze usługi w konkurencyjnych cenach. Dzięki temu zdobyliśmy szacunek bardzo wielu klientów i zostaliśmy jedną z najlepszych firm Piły wykonującą remonty łazienek. Szybkie i sprawne remonty łazienek w Pile, Jakiej firmie zlecić remont łazienki w Pile? Profesjonalne remonty łazienki Piła, Dobra firma Piły przeprowadzająca remonty łazienek

    Polecamy również