Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Remont Piła

    Planujesz remont i poszukujesz dobrej firmy Piły? Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Remont Piła. Wpisując w internetową wyszukiwarkę słowa remont Piła znaleźć można mnóstwo różnego rodzaju firm wykonujących usługi remontowe. W jaki więc sposób wyłonić tą jedną firmę remontową, Piły, która potrafi spełnić wszystkie wymagania określane przez usługobiorców? Jeśli zajrzeliście Państwo na naszą stronę – oznacza to, że wybraliście najlepiej. Nasza firma wykona dla Was profesjonalnie i fachowo remont w Pile. Zarówno remonty biur, mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i pomieszczeń usługowych wykonamy bardzo umiejętnie i szybko, gdyż zadowolenie naszych klientów jest dla nas doskonałą rekomendacją. Szybki i profesjonalny remont Piła, Profesjonalny remont w Pile, Firma remontowa Piły, Jaką firmę remontową Piły polecacie?

    Polecamy również