Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Prace wykończeniowe Piła

    Nasza firma od bardzo dawna trudni się pracami remontowymi domów i mieszkań Piły, uwzględnieniem prac wykończeniowych. Dzięki długoletniej praktyce, solidnie i bez zbędnej zwłoki wykonamy tak typowe prace, jak i wszystkie niezwykłe zlecenia. Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem, które rzetelnie i szybko wykonamy. Jeżeli chodzi o prace wykończeniowe Piła oferuje je w bardzo wielu różnych przedsiębiorstwach remontowych, jednakże stale rosnąca grupa zadowolonych klientów naszej firmy pozwala nam stwierdzić, że jesteśmy jedną z najlepszych firm w Pile, która przeprowadza prace wykończeniowe mieszkań i domów jednorodzinnych. Profesjonalne prace wykończeniowe w Pile, Jaka firma Piły wykona prace wykończeniowe mieszkania? Szybkie i solidne prace wykończeniowe Piła, Dobrze wykonane prace wykończeniowe w Pile

    Polecamy również