Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Posadzki maszynowe Piła

    Szukasz ekipy wykonującej posadzki maszynowe w Pile? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Posadzki maszynowe Piła. Tak w domkach jednorodzinnych, czy mieszkaniach, jak i ogromnych firmach, magazynach, i placach, posadzki maszynowe doskonale zdają egzamin. Przede wszystkim dzięki wielkiej solidności oraz swojej funkcjonalności. Jeżeli interesujesz się, w jakiej firmie remontowo-budowlanej posadzki maszynowe Piła proponuje – znakomicie trafiłeś! Nasza firma zapewnia Państwu rzetelne i fachowe usługi posadzkarskie, zrealizowane w Pile w przystępnych cenach. Mamy wieloletnią praktykę w kładzeniu posadzek maszynowych w Pile tak na zlecenie indywidualnych klientów, jak i dla firmowych. Stale rosnąca liczba usatysfakcjonowanych klientów świadczy o tym, że jesteśmy jedną z najlepszych firm Piły, która kładzie posadzki maszynowe. Profesjonalne i solidne posadzki maszynowe Piła, Jaką firmę do posadzek maszynowych w Pile polecacie? Solidna firma Piły wykonująca posadzki maszynowe, Posadzki maszynowe w Pile

    Polecamy również