Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Posadzki Piła

    Poszukujesz firmy wykonującej posadzki w Pile? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Posadzki Piła. Bardzo istotnym szczegółem wykończenia mieszkania, domu jednorodzinnego, lub pomieszczenia biurowego jest rzetelne położenie posadzek. Prawdopodobnie spora liczba osób Piły rozważa, w jakich przedsiębiorstwach posadzki Piła może zaoferować. Jeżeli tak, to strona internetowa, którą w tej chwili Państwo widzicie, może być receptą na rozwiązanie Waszych kłopotów. Nasza firma, posiadająca długoletnią praktykę w Pile w kładzeniu posadzek, to gwarancja umiejętnie przeprowadzonych robót. Cechuje nas fachowość, sumienność i duże umiejętności pracowników. Dodatkowo zapewniamy konkurencyjne ceny, dzięki czemu otrzymaliśmy miano najlepszej firmy Piły, wiodącej prym w posadzkach. Profesjonalnie wykonane posadzki Piła, Jaką firmę od posadzek w Pile polecacie? Szybie i sprawne kładzenie posadzek Piła, Firma Piły kładąca posadzki

    Polecamy również