Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Płytki Piła

    Kiedy wypatrujesz porady z zakresu kładzenia glazury w swoim mieszkaniu, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Szczycimy się w szczególności unowocześnianiem i dopasowaniem wszelkiego rodzaju miejsc. Jesteśmy doświadczoną spółką z Piły, która od dawna zajmuje się realizowaniem różnego typu projektów związanych z całościową wymianą podłoży, wygładzaniem podkładów pod terakotę, jak również innego rodzaju wykańczaniem pokoi. Znamy się też na izolacjach termicznych oraz elewacjach mieszkań. Oferujemy również inne usługi budowlane oraz udzielamy specjalistycznych porad. Długoletnie doświadczenie i mistrzostwo w działaniu zapewnia naszej ekipie stały rozkwit oraz rozszerzanie swojej aktywności o nowe zawartości wytworów i usług. Rozporządzamy przy tym jedynie z bardzo dobrych i sprawdzonych wytworów. Zawsze stawiamy zwłaszcza na jakość, co uwidacznia się w zaspokojeniu potrzeb naszych obecnych odbiorców. Nakłaniamy do przyjrzenia się ofercie naszej firmy! TAGI: płytki Piła, kafelki Piła, kafelkowanie w Pile, kładzenie płytek w Pile, kto kładzie płytki w Pile, układanie płytek Piła, glazura Piła, terakota Piła, układanie glazury w Pile, jak położyć płytki Piła, wymiana kafelek Piła, remont łazienki Piła, kafle Piła, płytki w Pile, kładziemy kafelki w Pile, wymiana płytek Piła

    Polecamy również