Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Piła remont

    Planujesz remont i poszukujesz odpowiedniej firmy w Pile? Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Piła remont. Jeśli trafiłeś na naszą stronę internetową, to znaczy, że jesteś zainteresowany tym, na jaki w miejscowości Piła remont możesz liczyć. Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje od bardzo dawna w Pile, oferując fachowe i generalne remonty mieszkań, biur, czy domków jednorodzinnych. Pośród pozostałych firm remontowych Piły odróżnia nas staranność przeprowadzanych prac, szybkość i fachowość, oraz przystępne ceny. Zachęcamy do przeanalizowania naszej oferty i wyboru dobrej firmy remontowej w Pile. W jakiej firmie przeprowadzić remont w Pile? Dobra firma Piły oferująca remonty, Kompleksowe remonty Piła, Dobra firma remontowa Piły

    Polecamy również