Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Ocieplenie budynków Piła

    Chcesz ocieplić budynek i szukasz odpowiedniej firmy w Pile? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Ocieplenia budynków Piła. Bardzo dobrze wykonane ocieplenie budynku ma niemałe znaczenie dla każdego właściciela domku jednorodzinnego, a także mieszkania w bloku. To właśnie od niego może zależeć wysokość rachunków za ogrzewanie w sezonie zimowym. Jeżeli chodzi o ocieplenie budynków Piła oferuje bardzo wiele firm. Jaką wybrać, to ogromny dylemat każdego właściciela. Nasze przedsiębiorstwo, to lider w wykonywaniu ociepleń budynków w Pile. Naszymi zaletami, dzięki którym pozyskaliśmy szacunek rzeszy klientów są: niskie ceny, rzetelność i wykorzystywanie wysokiej jakości materiałów. Wszystko to powoduje, że nasza firma jest bezkonkurencyjna w ociepleniach budynków w Pile. Profesjonalne ocieplenia budynków w Pile, Jaką firmę wykonującą ocieplenia budynków Piły polecacie? Dobra firma ocieplenia budynków Piła, Szybkie i sprawne ocieplenia budynków w Pile

    Polecamy również