Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Ocieplenia domów Piła

    Chcesz ocieplić dom i szukasz dobrej ekipy w Pile? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Ocieplenia domów Piła. Bardzo ważnym elementem budowanego domu jest jego ocieplenie. Ponieważ ocieplenia domów Piła może zaoferować w wielu rozmaitych firmach, warto uważnie zapoznać się z ich propozycją oraz wykonanymi przez nie robotami. Nasza firma to jedna z najdoskonalszych w Pile, które zajmują się ociepleniami domów. Dzieje się tak za sprawą naszych kwalifikacji, dobrej jakości surowców stosowanych przez nas, oraz dobrych cen. Długoletnie doświadczenie w ocieplaniu domów w Pile powoduje, że jesteśmy jedną z najbardziej uznanych i liczących się firm w Pile. Profesjonalne ocieplenia domów w Pile, Którą firmę Piły polecacie do ocieplenia domów? Szybkie i sprawne ocieplenia domów w Pile, Dobra firma ocieplenia domów Piła

    Polecamy również