Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Murarze Piła

    Szukasz murarzy Piły? Znakomicie trafiłeś - zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Murarze Piła. Fachowi i sumienni murarze są szalenie ważni przy stawianiu domu jednorodzinnego. Jeśli poszukujecie Państwo właśnie takich murarzy w Pile, można wklepać w internetową wyszukiwarkę dwa słowa: murarze Piła. Z pewnością wyszukacie w ten sposób mnóstwo murarzy Piły, którzy będą niezastąpieni przy stawianiu własnego domu jednorodzinnego. Jednakże wybierając murarzy z naszej firmy budowlanej, możecie mieć Państwo stuprocentową pewność, że różne prace zostaną przeprowadzone profesjonalnie i szybko. Możliwe będzie to dzięki naszej wieloletniej praktyce w przeprowadzaniu budów domów, ogromnemu zaangażowaniu i rzetelnej ekipie murarzy. Jeśli chcesz postawić własny dom w Pile - wybierz murarzy z naszej firmy. Profesjonalni murarze Piły, Jakich murarzy Piłypolecacie? Solidni i rzetelni murarze w Pile, Najlepsi i solidni murarze Piła

    Polecamy również