Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Murarz Piła

    Poszukujesz murarza Piły? Rewelacyjnie trafiłeś - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Murarz Piła. Każdy, kto planuje budowę własnego domu, doskonale zdaje sobie sprawę jak bardzo istotny jest wybór profesjonalnego i solidnego murarza. Jeśli i Ty poszukujesz specjalisty w tej dziedzinie, wpisz w wyszukiwarkę internetową słowa: murarz Piła. Dzięki temu znajdziesz mnóstwo firm budowlanych, które gwarantują wykonanie prac murarskich na bardzo dobrym poziomie. Nasze przedsiębiorstwo posiada długoletnie doświadczenie w obszarze stawiania domów. Doskonałe kwalifikacje ekipy pracowników, bardzo duże doświadczenie, a także konkurencyjne ceny, to olbrzymie zalety naszej firmy. Dzięki tym warunkom ogromne grono klientów nazywa nas liderem w dziedzinie murarstwa w Pile i poleca naszych murarzy swoim znajomym Piły. Profesjonalny i wykwalifikowany murarz Piły, Jakiego murarza Piły polecacie? Dobry i rzetelny murarz Piła, Najlepszy murarz w Pile

    Polecamy również