Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Malowanie remonty Piła

    Szukasz ekipy Piły która pomaluje mieszkanie? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Malowanie remonty Piła. Każdy, kto poszukuje rzetelnej firmy remontowej Piły, namyśla się, którą z nich wybrać. Wklepując w internetową wyszukiwarkę wyrazy: malowanie remonty Piła odnajdą Państwo ogromną ilość rozmaitych firm Piły, trudniących się modernizacją i malowaniem mieszkań i domków jednorodzinnych. Jeżeli już znajdują się Państwo na naszej stronie internetowej w Pile, to znaczy, że dokonaliście najlepszego wyboru. Stosujemy przystępne ceny, najlepsze jakości surowce i profesjonalizm. Dzięki temu jesteśmy jedną z najlepszych firm Piły, która gwarantuje malowanie i rozmaite remonty, zyskując bardzo wielu usatysfakcjonowanych klientów. Komu w Pile zlecić malowanie i remont? Profesjonalne remonty i malowanie w Pile, Remonty i malowanie Piła, Firma Piły zajmująca się malowaniem i remontami

    Polecamy również