Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Malowanie mieszkań Piła

    Szukasz ekipy Piły która pomaluje mieszkanie? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Malowanie mieszkań Piła. Każdy z Państwa, kto co najmniej raz wykonywał remont domu, czy mieszkania, doskonale wie jak ważne jest znalezienie odpowiedniej brygady, która odremontuje i dobrze przemaluje mieszkanie. Jeżeli szukacie profesjonalnej i godnej zaufania firmy Piły, która trudni się malowaniem mieszkań – wystarczy wklepać w internetową wyszukiwarkę frazę: malowanie mieszkań Piła. Dzięki temu znajdą Państwo dużo rozmaitych firm w Pile zajmujących się malowaniem mieszkań. Jeżeli już natrafili Państwo na stronę www naszego przedsiębiorstwa, to oznacz, że doskonale wybraliście. Nasza wieloletnia praktyka w tej dziedzinie sprawia, że jesteśmy świetną firmą w Pile, która w wszechstronny i profesjonalny sposób trudni się malowaniem mieszkań. Malowanie mieszkań w Pile, Jaką firmę zajmującą się malowaniem mieszkań w Pile polecacie? Profesjonalne malowanie mieszkań Piła, Firma Piły zajmująca się malowaniem mieszkań

    Polecamy również