Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Kompleksowe remonty Piła

    Chcesz przeprowadzić kompleksowy remont i poszukujesz najlepszej ekipy w Pile? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Kompleksowe remonty Piła. Jeśli w wyszukiwarkę internetową wklepią Państwo wyrazy: kompleksowe remonty Piła, znajdziecie wiele różnych firm Piły, zajmujących się wykonywaniem remontów. Z kolei jeśli trafili Państwo na stronę www naszej firmy, to znaczy, że dokonaliście idealnego wyboru. Nasze przedsiębiorstwo przeprowadza profesjonalne i kompleksowe remonty w Pile, a kilkuletnie doświadczenie w tym zakresie sprawiło, że zyskaliśmy wielu usatysfakcjonowanych klientów, którzy bardzo chętnie zlecają nam kolejne prace remontowe w Pile. Profesjonalne i kompleksowe remonty w Pile, Gdzie zlecić remonty w Pile? Firma wykonująca remonty Piły, Profesjonalne remonty Piła

    Polecamy również