Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Kładzenie płytek Piła

    Poszukujesz firmy Piły która położy płytki? Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Kładzenie płytek Piła. Namyślasz się, w jakiej firmie kładzenie płytek Piła może zaproponować na dobrym poziomie, idealnie trafiłeś! Nasze przedsiębiorstwo świadcz niezwykle fachowo i kompleksowe kładzenie płytek w Pile. Wykonujemy te roboty fachowo i w przystępnych cenach. Dzięki naszej pilności, kwalifikacjom oraz kilkuletniemu doświadczeniu w kładzeniu płytek w Pile pozyskaliśmy szacunek wielu klientów, którzy chętnie zachwalają nasze przedsiębiorstwo swoim znajomym, czy rodzinie. Satysfakcja naszych klientów to potwierdzenie tego, że jesteśmy bardzo dobrą firmą Piły oferującą kładzenie płytek. Komu zlecić kładzenie płytek w Pile? Profesjonalne kładzenie płytek w Pile, Dobra firma Piły zajmująca się kładzeniem płytek, Profesjonalne kładzenie płytek Piła

    Polecamy również