Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Kaflowanie Piła

    Przeprowadzając remont łazienki, czy kuchni w swoim mieszkaniu, czy domu jednorodzinnym bardzo wielką wagę przywiązujemy do dobrego położenia kafelków. Jeśli mieszkacie w Pile nie mają Państwo bardzo łatwego zadania w znalezieniu dobrej firmy, dlatego, że kaflowanie Piła oferuje w ogromnej ilości firm remontowych. Jaką z nich wybrać, żeby mieć gwarancję, że kafelki będą położone umiejętnie i bez zbędnej zwłoki. Nasza firma może pochwalić się ogromnie rzetelną kadrą i długoletniemu doświadczeniu w kaflowaniu. Dzięki temu klienci, którzy korzystali z naszych usług są usatysfakcjonowani i polecają nas swoim znajomym i rodzinie. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne ceny. Wszystko to powoduje, że uzyskaliśmy świetną pozycję w zakresie kaflowania w Pile. Szybkie i sprawne kaflowanie w Pile, Jaką firmę w kaflowaniu Piły polecacie? Dobra firma wykonująca kaflowanie Piła, Profesjonalne kładzenie kafli w Pile

    Polecamy również