Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Kafelkowanie Piła

    Jeśli planujesz remont łazienki lub kuchni w mieszkaniu, czy domu jednorodzinnym w Pile - kapitalnie trafiłeś! Wprawdzie kafelkowanie Piła może zapewnić w wielu różnych firmach remontowych, ale to nasza firma gwarantuje umiejętne i sprawne położenie kafli w Pile. Naszymi sporymi zaletami, za sprawą których zyskaliśmy uznanie i szacunek rzeszy klientów są właśnie fachowość, rzetelność wykonywania prac, a także niskie ceny. Wszystko to, sprawia, że jesteśmy jedną z najlepszych firm Piły trudniącą się kafelkowaniem mieszkań. Profesjonalne kafelkowanie w Pile, Dobra firma Piły, zajmująca się kafelkowaniem, Sprawne i szybkie kafelkowanie Piła, Jaką firmę, która zajmuje się kafelkowaniem w Pile polecacie?

    Polecamy również