Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Glazurnictwo Piła

    Szukasz firmy Piły która położy glazurę? Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Glazurnictwo Piła. Gros tych, którzy przeprowadzali przynajmniej raz remont w swoim domu jednorodzinnym, czy mieszkaniu znakomicie zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo istotne jest rzetelne położenie glazury. Jako, że glazurnictwo Piła może zapewnić klientom w bardzo wielu rozmaitych firmach remontowo-budowlanych, niełatwo jest wybrać tą jedną, która spełni Państwa oczekiwania. Profesjonalne i szybkie położenie glazury w mieszkaniu, czy domu to szalenie istotny element wykończenia wnętrza mieszkania. Nasza firma właśnie w taki sposób realizujemy wszelkie remonty w Pile, wraz z położeniem glazury, a dodatkowo gwarantujemy przystępne ceny. Dzięki temu możemy poszczycić się się szerokim gronem usatysfakcjonowanych klientów i mianem najlepszej firmy, trudniącej się kładzeniem glazury w Pile. Dobra firma Piły zajmująca się glazurnictwem, Jaką firmę od glazury Piłypolecacie? Dobra firma glazura Piła, Glazura w Pile

    Polecamy również