Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Firmy remontowe Piła

    Zamierzając wykonać remont mieszkania, domu jednorodzinnego, czy pomieszczenia biurowego w Pile, konieczne jest dokonanie wyboru dobrej firmy remontowej Piły, która fachowo i bez zbędnej zwłoki przeprowadzi wszystkie roboty związane z remontem. Bardzo istotne jest, by wyszukać taką właśnie firmę remontową, która dysponuje profesjonalną kadrą, wykorzystuje bardzo wysokiej jakości surowce budowlane, a dodatkowo oferuje swoim klientom niskie ceny. Jak, że firmy remontowe Piła zapewnia w bardzo dużej ilości, warto wcześniej zapoznać się z pracami przez nie przeprowadzonymi i wybrać najlepszą z nich. Profesjonalne firmy remontowe Piły, Którą firmę remontową Piły polecacie? Dobra firma remontowa Piła, Najlepsza firma remontowa w Pile

    Polecamy również