Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Firma remontowo budowlana Piła

    Robisz remont i szukasz najbardziej odpowiedniej firmy w Pile? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Firma remontowo budowlana Piła. Każdy, kto chociaż raz wykonywał remont mieszkania, biura, czy domku jednorodzinnego świetnie zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno jest wybrać taką, która spełni wszelkie oczekiwania i zawodowo zrealizuje zlecone prace remontowe i budowlane. Wprowadzając w wyszukiwarkę internetową frazę: firma remontowo budowana Piła można odszukać masę przeróżnych witryn internetowych, które należą do firm remontowo budowlanych Piły. Którą z nich wybrać – to ogromny problem. Jeżeli jednak znajdują się Państwo na naszej stronie internetowej to znaczy że znaleźliście doskonałą i wykwalifikowaną firmę remontowo budowaną Piły. Profesjonalna firma remontowo budowlana Piły, Jaką firmę remontowo budowlaną Piły polecacie? Dobra firma remontowo budowlana w Pile, Dobra firma remontowo budowlana Piła

    Polecamy również