Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Firma remontowa Piła

    Planujesz remont i szukasz dobrej firmy w Pile? Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Firma remontowa Piła. Wklepując w internetową wyszukiwarkę frazę: firma remontowa Piła można namierzyć bardzo wiele rozmaitych przedsiębiorstw, świadczących usługi remontowe w Pile. Którą z nich wybrać – to pytanie zadaje sobie każdy, kto szuka takiej właśnie firmy Piły, która bardzo szybko, sprawnie i umiejętnie wykona wszelkie roboty remontowe. Jeśli wybiorą Państwo naszą firmę remontową Piły macie Państwo pewność, że remont mieszkania, biura, domu, czy pomieszczenia usługowo-handlowego będzie przeprowadzony niezwykle umiejętnie i dobrze, a przy okazji w przystępnych cenach. Profesjonalna firma remontowa Piły, Jaką firmę remontową Piły polecacie? Dobra firma remontowa w Pile, Dobra firma remontowa Piła

    Polecamy również