Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Firma posadzki maszynowe Piła

    Szukasz ekipy wykonującej posadzki maszynowe w Pile? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Firma posadzki maszynowe Piła. Posadzki maszynowe charakteryzują się wysoką odpornością, dzięki wykorzystaniu dobrej jakości maszyn mają niezwykle równą i gładką powierzchnię, która dzięki temu jest bardzo funkcjonalna. Jeśli Ty również zamierzasz położyć posadzkę maszynową w swoim domu, mieszkaniu, czy biurze w Pile, wprowadź w internetową wyszukiwarkę frazę: firma posadzki maszynowe Piła. Dzięki temu zabiegowi znajdziesz masę firm Piły, które mogą Ci pomóc w wykonaniu posadzek maszynowych. Jeśli wybierzesz usługi świadczone przez nas, to pewność znakomicie wykonanych posadzek maszynowych. Dzieje się tak dzięki naszej fachowości, staranności i wykwalifikowanej ekipie pracowników. Dzięki tym wszystkim atutom, oraz przystępnym cenom zostaliśmy uznani za najlepszą firmę wykonującą posadzki maszynowe w Pile. Profesjonalna firma Piły wykonująca posadzki maszynowe, Jaką firmę -w Pile polecacie do posadzek maszynowych? Solidna firma Piły wykonująca posadzki maszynowe, Firma Piła z posadzkami maszynowymi

    Polecamy również