Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Firma posadzki Piła

    Jeżeli jesteś zainteresowany sprawnym wykonaniem posadzki w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, lub biurze w Pile - wystarczy, że wklepiesz w wyszukiwarkę internetową słowa: firma posadzki Piła. Dzięki temu natrafią Państwo wiele firm Piły, które wykonują posadzki umiejętnie, szybko i sprawnie. Polecamy zapoznać się z propozycją naszego przedsiębiorstwa. Dysponujemy znakomitej jakości sprzętem, wykwalifikowaną ekipą, a dodatkowo oferujemy atrakcyjne ceny. Dzięki temu staliśmy się jedną z najlepszych firm Piły, trudniących się kładzeniem posadzek. Jaka firmę Piły polecacie do posadzek? Dobra firma w Pile wykonująca posadzki, Posadzki Piła - tanio, szybko i kompleksowo, Szybkie i sprawne wykonywanie posadzek w Pile

    Polecamy również