Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Firma budowlana Piła

    Chcesz budować dom i poszukujesz najlepszej ekipy w Pile? Możesz skorzystać z oferty naszej firmy! Firma budowlana Piła. Każdy, kto szuka wykwalifikowanej i kompetentnej firmy budowlanej Piły, która zrealizuje kompleksowe prace budowlane, powinien koniecznie powinien skorzystać z wyszukiwarki internetowej. Wprowadzając w nią wyrazy: firma budowlana Piła, można odnaleźć wiele firm budowlanych Piły, które wykonają wszelkie prace bardzo szybko, niezawodnie i bardzo profesjonalnie. Zasadnicze pytanie to takie, którą z nich wybrać. Strona internetowa, którą obecnie Państwo przeglądacie to strona firmy budowlanej w Pile, która jest świetnym wyborem dla każdego, kto potrzebuje specjalistów w zakresie prac budowlanych. Profesjonalna firma budowlana Piły, Jaką firmę budowlaną Piły polecacie? Dobra firma budowlana w Pile, Najlepsza firma budowlana Piła

    Polecamy również