Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Elewacje budynków Piła

    Jak szukasz firmy w Pile, który oferuje zawodowe prace elewacyjne, to namawiamy do skorzystania z naszej oferty! Jesteśmy słynną marką, która dzięki dużemu doświadczeniu i korzystaniu z nowoczesnych standardów świadczy usługi niezbyt drogo, bezproblemowo i solidnie. Jesteśmy sprawnie zarządzanym przedsiębiorstwem budowlanym, które wykonuje idealne fasady, docieplenia oraz usługi remontowe. Jako intensywnie funkcjonująca jednostka zawsze dostarczamy naszym zainteresowanym wytwory bardzo dobrej jakości wraz z rzetelną i całościową obsługą, by w taki sposób tworzyć ekologiczne, krystaliczne i ciche ognisko domowe. Nasza firma wykonuje też usługi docieplania wszelkiego rodzaju bloków, poddaszy domów jedno- i wielorodzinnych, wyciszania ścianek działowych oraz różnego rodzaju dociepleń we wnętrzu budowli wszelkiego zastosowania. Oferujemy też ogromny zakres usług wykończeniowych. Głównym celem naszego zakładu jest satysfakcja zleceniodawcy. Dlatego więc gorąco zapraszamy do wpadnięcia do Piły w celu odwiedzenia biura naszego zakładu! TAGI: Piła elewacje budynków, elewacje budynków w Pile, elewacje na budynkach Piła, kto robi elewacje na budynki w Pile, wykańczanie budynków Piła, robimy elewacje na budynkach w Pile, jaka elewacja na budynek Piła, prace elewacyjne na budynkach Piła, elewacja na budynek Piła, elewacje domów Piła, elewacja domu w Pile

    Polecamy również