Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Elewacje Piła

    Gdy poszukujesz kompetentnego przedsiębiorstwa budowlanego w Pile, który zawodowo szczyci się elewacjami domów, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Robimy przyzwoite, trwałe i piękne elewacje ocieplające, na ruszcie, szklane, kamienne, z drewna, betonowe, z cegieł i bloczków. Szczycimy się również elewacjami na kleju, kładziemy tynki, farby elewacyjne, a także chronimy ściany przed graffiti. Szeroki zakres zastosowanych przez naszą drużynę towarów pozwala na realizację marzeń użytkownika w prawie każdym wariancie. Dobrze wiemy, że elewacja to wyróżnik domu, z tego powodu zawsze dopasowujemy jej tonację do tonacji dachu i całej stolarki. Posiadamy w ofercie też inne usługi z dziedziny budownictwa i wykańczania wnętrz. Codziennie staramy się ze wszystkich sił, aby każde zadanie było wykonane z właściwą precyzją i zaangażowaniem. Na wszystkie wykonywane przez nas usługi udzielamy gwarancji oraz zapewniamy satysfakcję klienta. Nasza oferta jest skierowana do osób prywatnych, a także większych firm budujących lub odświeżających domy i mieszkania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! TAGI: Piła elewacje, elewacje w Pile, prace wykończeniowe Piła, roboty elewacyjne Piła, prace elewacyjne w Pile, elewacja Piła, elewacja w Pile, elewacje ocieplające Piła, usługi elewacyjne Piła, prace na elewacjach w Pile, roboty na elewacji Piła, brak elewacji Piła, izolacja elewacji Piła, wykonawca elewacji Piła

    Polecamy również