Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Ekipy budowlane Piła

    Budujesz dom i szukasz najbardziej odpowiedniej ekipy w Pile? Skorzystaj z oferty naszej firmy! Ekipy budowlane Piła. Każdy, kto marzy o posiadaniu domu w Pile wie, jak istotny jest wybór profesjonalnej i kompetentnej ekipy budowlanej. Jako, że ekipy budowlane Piła oferuje w dużej liczbie, to wybór tej jednej, która zrealizuje wszystkie oczekiwania klientów, nie jest sprawą prostą. Jeśli wybiorą Państwo naszą ekipę budowlaną Piły będą mieli Państwo gwarancję, że wszystkie roboty budowlane nam zlecone, przeprowadzimy fachowo i kompleksowo i przy zastosowaniu bardzo dobrej jakości surowców. Dodatkowo zapewniamy niskie ceny i dysponujemy kompetentnymi pracownikami, dzięki czemu zyskaliśmy bardzo dużo zadowolonych klientów Piły. Najlepsza ekipa budowlana Piły, Jaką ekipę budowlaną Piłypolecacie? Profesjonalne ekipy budowlane w Pile, Dobra ekipa budowlana Piła

    Polecamy również