Firma budowlana M&M to doświadczenie i profesjonalizm. Działamy na rynku od 1999 roku i mamy w swoim dorobku wiele ciekawych inwestycji. Jesteśmy m.in. głównym wykonawcą budynków biurowych dla firmy JOSKIN w Trzciance i Belgii, budynków mieszkalnych wielorodzinnych dla dewelopera ABITA.

Firma M&M to 60 wysoko wyspecjalizowanych, doświadczonych pracowników. Profesjonalny sprzęt budowlany, liczne kontakty, bardzo dobre rozeznanie w branży pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, terminowość i wysoką jakość wybudowanych obiektów.

W swoim dorobku posiadamy m.in. 10 000 m2 domów wykonanych dla firmy ESC w Pile,
3 000 m2 biur, 10 000 m2 obiektów przemysłowych i publicznych.

 

    Domy jednorodzinne Piła

    Gdy wypatrujesz rady podczas budowy domu, to namawiamy do skorzystania z naszej oferty! Jesteśmy światową firmą z Piły, która trudzi się wykonywaniem różnego typu usług mających związek z z wznoszeniem domów jednorodzinnych, wielorodzinnych i biurowych. Proponujemy też inne usługi budowlane oraz udzielamy profesjonalnych porad. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Piła domy jednorodzinne, domy jednorodzinne w Pile, Piła dom jednorodzinny, dom jednorodzinny w Pile, domki jednorodzinne w Pile, po domek jednorodzinny do Piły

    Polecamy również